Piknik rodzinny „Nasze Skarby”

Na boisku przy Szkole Podstawowej nr 28 i Gimnazjum nr 11 w Lublinie zorganizowany został Piknik Rodzinny „Nasze skarby”.

Piknik rodzinny „Nasze  Skarby”, czyli recepta na udany  Dzień Ojca

Dzień Ojca to doskonała okazja do tego, by podziękować wszystkim tatom za miłość, troskę i wsparcie, jakie okazują swoim dzieciom. Dlatego warto spędzić go w wyjątkowy sposób. Wspaniałą możliwość wspólnego świętowania tej okazji dał mieszkańcom lubelskich Czubów piknik rodzinny „Nasze Skarby”, który odbył się 21.06. 2015  w godzinach 11-17 na boisku przy Szkole Podstawowej 28 i Gimnazjum 11 w Lublinie.

Rozrywka i  integracja

Celem pikniku było ułatwienie integracji oraz  umożliwienie lepszego  poznania się osób zamieszkujących dzielnice Czuby Północne i  Czuby Południowe, a także budowanie sąsiedzkiej więzi bazującej na wspólnych doświadczeniach. Przełamanie pierwszych lodów  znacznie ułatwiły rozmaite konkursy, gry i zabawy,  w które obfitowała ta plenerowa impreza.  Dużą popularnością wśród najmłodszych cieszył się natomiast dmuchany plac zabaw oraz pyszne kiełbaski z grilla.  Dodatkowym miłym akcentem były drobne  upominki, które otrzymali lublinianie biorący udział w uroczystych obchodach Dnia Ojca.

Taki piknik to skarb

Różnorodność oferowanych atrakcji sprawiła że, niezależnie od wieku i zainteresowań, każdy znalazł coś dla siebie. Przełożyło się to na niezwykle miłą atmosferę panującą na festynie oraz świetne humory osób biorących w nim ludziach. Dorośli i dzieci spędzili ten dzień wspólnie się bawiąc, a przy okazji ucząc sztuki tworzenia  relacji opartych na szacunku, życzliwości i zrozumieniu. Wszystko to  pozwala  stwierdzić, że piknik rodzinny „Nasze Skarby” został uwieńczony pełnym sukcesem!